هتل 5 ستاره تایتانیک بیزینس استانبول :

هتل 5 ستاره تایتانیک بیزینس استانبول در سال 2008 در قلب منطقه بازرگانی در منطقه کارتال بنا شده است. این هتل متشکل از 18 طبقه و 192 اتاق می باشد. فرودگاه آتاتورک در 50 کیلومتری و فرودگاه سابیها گوچن نیز در 14 کیلومتری هتل تایتانیک بیزینس قرار دارد. این هتل دارای فروشگاه های متعدد می باشد. با پرداخت هزینه اضافی می توان از خدمات خشکشویی، سرو غذا در اتاق، سالن کنفرانس و اینترنت وایرلس استفاده کرد. میمانان می توانند از زمین بازی کودکان نیز استفاده کنند. از این هتل تا ایستگاه قطار حیدرپاشا، کاخ توپکاپی، ایاصوفیه، مسجد کبود، کاخ دولمه باغچه با وسایل نقلیه حدود 20 تا 30 دقیقه فاصله دارد. در طراحی این هتل بیشتر کارایی برای مسافران تجاری مد نظر بوده است.

_تایتانیک_استانبول_1.jpg

_تایتانیک_استانبول_2.jpg

_تایتانیک_استانبول_3.jpg

_تایتانیک_استانبول_4.jpg

_تایتانیک_استانبول_5.jpg

امکانات هتل تایتانیک بیزینس استانبول:

امکانات رفاهی: رستوران، پذیرش شبانه روزی، انبار بار و چمدان، گرمایش، بوفه، فروشگاه، تهویه، بار، باغ، خدمات خانه داری، صبحانه در اتاق، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، آرایشگاه، امکانات جلسه و ضیافت، فکس و کپی، صرافی، کرایه اتومبیل، سرویس نگهداری کودکان، حمام ترکی و بخار، مرکز سلامت و آبگرم، اتاق بازی های کودکان و...

امکانات ورزشی: استخر سرباز(فصلی)، سونا، جکوزی، سولاریوم، ماساژ، ایوان مخصوص حمام آفتاب، مرکز بدنسازی، بیلیارد، پینگ پنگ، اسکواش.

_تایتانیک_استانبول_7.jpg

_تایتانیک_استانبول_8.jpg

_تایتانیک_استانبول_9.jpg

_تایتانیک_استانبول_10.jpg

_تایتانیک_استانبول_11.jpg